- Aktualności - Statut - Kontakt - Zapytania ofertowe -

Budownictwo pasywne dla ochrony środowiskaGet the Flash Player to see this player.

time2online Joomla Extensions: Simple Video Flash Player Module
Stowarzyszenie Ludzi Dobrej Woli Ziemi Kaliskiej
Zielony Jarmark Bożonarodzeniowy- niedziela PDF Drukuj Email
niedziela, 23 grudnia 2012 20:02

Były leśne skrzaty częstujące ciastkami korzennymi, był Św. Mikołaj, śnieżynki, Królowa Śniegu, a do tego alpaka przebrana za renifera. Dwudniowy Jarmark Bożonarodzeniowy Dobiegł końca. 22 i 23 grudnia przed kaliskim Starostwem Powiatowym można było kupić żywność ekologiczną oraz produkty z gospodarstw należących do Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Wielkopolski. Nie zabrakło również ręcznie wykonywanych ozdób świątecznych ze słomy, z papieru i siana oraz ręcznie malowanych bombek.

Więcej…
 
Zielony Jarmark Bożonarodzeniowy-sobota PDF Drukuj Email
sobota, 22 grudnia 2012 18:07

Zielony Jarmark Bożonarodzeniowy z żywnością ekologiczną i produktami Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Wielkopolski został uroczyście otwarty w sobotę przez Krzysztofa Grabowskiego Członka Zarządu Województwa Wielkopolskiego oraz przez Starostę Kaliskiego Krzysztofa Nosala. Przedsięwzięcie organizuje Stowarzyszenia Ludzi Dobrej Woli Ziemi Kaliskiej, a projekt współfinansowany jest przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego.  A na Jarmarku można kupić tradycyjnie wypiekany chleb z Wilna, ciasto i wędliny, andruty kaliskie, naturalne soki, sery, przetwory, miody, oleje oraz cryspy z Pauli. Spróbować bigosu z kotła czy serów zapiekanych. Jest również mnóstwo ozdób świątecznych ręcznie wyrabianych przez profesjonalnych rękodzielników. Na Jarmark zaprasza Królowa Śniegu i Św. Mikołaj, który zamiast renifera ma alpakę. W niedzielę drugi dzień Jarmarku.

Więcej…
 
Zaproszenie na Zielony Jarmark Bożonarodzeniowy PDF Drukuj Email
czwartek, 20 grudnia 2012 15:18

Więcej…
 
Zielony Jarmark Bożonarodzeniowy 22 i 23 grudnia przed starostwem w Kaliszu PDF Drukuj Email
piątek, 14 grudnia 2012 15:20

Zielony Jarmark Bożonarodzeniowy zorganizowany będzie 22 i 23 grudnia na placu przed budynkiem Starostwa Powiatowego w Kaliszu. Ta wyjątkowa ekspozycja dedykowana będzie producentom i smakoszom regionalnej, tradycyjnej i ekologicznej żywności. Można będzie spróbować regionalnych specjałów wytwarzanych od lat wedle oryginalnych receptur. Konferencja prasowa poświęcona temu wydarzeniu odbyła się w piątek  w Starostwie Powiatowym w Kaliszu z udziałem Wicestarosty Kaliskiego Andrzeja Dolnego, Krzysztofa Grabowskiego członka Zarządu Woj.Wielkopolskiego oraz Wioletty Przybylskiej sekretarza Stowarzyszenia Ludzi Dobrej Woli Ziemi Kaliskiej.

Więcej…
 
Protokół z wyboru laureatów konkursu fotograficznego "Skarby Wielkopolski" PDF Drukuj Email
czwartek, 13 grudnia 2012 10:57

PROTOKÓŁ Z WYBORU LAUREATÓW

KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO „SKARBY WIELKOPOLSKI”

Więcej…
 
Warsztaty w Liskowie PDF Drukuj Email
poniedziałek, 10 grudnia 2012 13:32

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 15

UWAGA! Ten serwis używa cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to: Czytaj więcej....

Akceptuję cookies na tej stronie.