- Aktualności - Statut - Kontakt - Zapytania ofertowe -

Budownictwo pasywne dla ochrony środowiskaGet the Flash Player to see this player.

time2online Joomla Extensions: Simple Video Flash Player Module
Stowarzyszenie Ludzi Dobrej Woli Ziemi Kaliskiej
Kolonie w Smołdzińskim Lesie zakończone PDF Drukuj Email
środa, 29 sierpnia 2012 20:41

Pięćdziesięcioro dzieci i młodzieży z terenu Powiatu Kaliskiego wypoczywało nad morzem na koloniach zorganizowanych przez Stowarzyszenie Ludzi Dobrej Woli Ziemi Kaliskiej we współpracy ze Stowarzyszeniem KALISZ XXI. Kolonie doszły do skutku dzięki środkom pozyskanym z Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników, Banku Spółdzielczego Ziemi Kaliskiej oraz Starostwa Powiatowego.

Więcej…
 
Pociąg pancerny zamiast kolejki wąskotorowej PDF Drukuj Email
wtorek, 28 sierpnia 2012 11:09

15 tysięcy złotych dofinansowania otrzymało Stowarzyszenia Ludzi Dobrej Woli Ziemi Kaliskiej na odtworzenie walk z okresu wojny obronnej -wrzesień 1939 rok- w oparciu o działania pociągu pancernego „Poznańczyk” na terenie Południowej Wielkopolski. Dofinansowanie przyznał Samorząd Województwa Wielkopolskiego.

Więcej…
 
Prośba o pomoc dla chorej Melanii z Opatówka PDF Drukuj Email
poniedziałek, 16 lipca 2012 20:37

Zbiórkę pieniędzy na rehabilitacje chorej Melanii organizuje Stowarzyszenie Ludzi Dobrej Woli Ziemi Kaliskiej. 17-latka uległa ciężkiemu wypadkowi samochodowemu w Sierzchowie w gminie Opatówek pod koniec czerwca tego roku. Do tej pory walczy o życie w kaliskim szpitalu.

Więcej…
 
Dzieci z powiatu wyjadą na wakacje PDF Drukuj Email
czwartek, 12 lipca 2012 20:30

Sto dzieciaków z terenu powiatu kaliskiego pojedzie na kolonie organizowane przez Stowarzyszenie Ludzi Dobrej Woli Ziemi Kaliskiej we współpracy ze Stowarzyszeniem KALISZ XXI. Kolonie odbędą się m.in. dzięki środkom pozyskanym z Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników. Pierwszy turnus w Cichem koło Zakopanego rozpoczyna się w tym tygodniu. - Jestem bardzo zadowolony, że także w tym roku dzieci rolników będą miały dofinansowany wypoczynek. W lipcu wyjazd w góry, w tym zwiedzanie Krakowa, a w sierpniu dwa tygodnie zabawy nad morzem w Smołdzińskim Lesie, to wielka frajda, na którą czekali przez cały rok szkolny – powiedział Krzysztof Nosal, Starosta Kaliski, który również pomaga w organizacji wypoczynku.

Więcej…
 
Zaproszenie na warsztaty ekologiczno- edukacyjne skierowane do strażaków ochotników PDF Drukuj Email
czwartek, 12 lipca 2012 11:20

Stowarzyszenie Ludzi Dobrej Woli Ziemi Kaliskiej zaprasza na dwudniowe warsztaty ekologiczno- edukacyjne skierowane do strażaków ochotników z Wielkopolski, które zostaną zrealizowane w ramach projektu „Kompleksowa promocja ekologii i edukacji ekologicznej w Wielkopolsce pn. „Budujemy ekologiczne społeczeństwo". Przedsięwzięcie realizowane jest przy wsparciu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu oraz Powiatu Kaliskiego.

Więcej…
 
Stowarzyszenie z nowym zarządem PDF Drukuj Email
niedziela, 22 kwietnia 2012 20:29

Stowarzyszenie Ludzi Dobrej Woli Ziemi Kaliskiej wybrało władze na kolejną, tym razem 4-letnią, kadencję. Walne zebranie sprawozdawczo -wyborcze odbyło się w Opatówku w środę 20 kwietnia.

Zebrani członkowie stowarzyszenia jednogłośnie zdecydowali, że prezesem na kolejną kadencję będzie Mieczysława Jaskuła, dyrektor GOK-u w Opatówku, wiceprezesem -Tadeusz Maciejewski sołtys powiatowy. Nowym skarbnikiem stowarzyszenia został Michał Olejniczak, a sekretarzem- Wioletta Przybylska. Podczas spotkania podjęto decyzję, o zmianie części członków zarządu stowarzyszenia. Nowe osoby to Marta Wolarz, Izabela Szymczak, Żaneta Lasiecka –Stodolna i Michał Wojciechowski.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 następna > ostatnia >>

Strona 14 z 14

UWAGA! Ten serwis używa cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to: Czytaj więcej....

Akceptuję cookies na tej stronie.