- Aktualności - Statut - Kontakt - Zapytania ofertowe -

Budownictwo pasywne dla ochrony środowiskaGet the Flash Player to see this player.

time2online Joomla Extensions: Simple Video Flash Player Module
Konkurs fotograficzny "Tajemnice przyrody Wielkopolski" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 27 września 2017 06:34

Zachęcamy do udziału w konkursie fotograficznym "Tajemnice przyrody Wielkopolski". Konkurs organizowany jest przez Stowarzyszenie Ludzi Dobrej Woli Ziemi Kaliskiej i został dofinansowany przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu.  Patronat honorowy nad konkursem objął Starosta Kaliski Krzysztof Nosal.

Regulamin oraz niezbędne oświadczenie potrzebne uczestnikom konkursu znajdują się w załącznikach. Po konkursie powstanie album „Tajemnice przyrody Wielkopolski”, w którym umieszczone zostaną zdjęcia fauny i flory lasów Wielkopolski wykonane przez uczestników konkursu fotograficznego to doskonałe źródło edukacji o lasach znajdujących się na terenie Wielkopolski. Będzie przygotowany merytoryczny wstęp w albumie opracowany przy współpracy pracowników Lasów Państwowych mówiący o konkretnych gatunkach zwierząt najczęściej spotykanych w lasach Wielkopolski.


Do tej pory Stowarzyszenie wydało albumy pn. „Skarby Wielkopolski”, „Ukryte bogactwo rezerwatów przyrody”, „Cuda Natury w Wielkopolsce”, „Wielkopolska z lotu ptaka” oraz "Bogactwo lasów Wielkopolski"

Konkurs fotograficzny z nagrodami, w którym może wziąć udział każdy zostanie ogłoszony 15 września, a zdjęcia należy nadsyłać do 28 września do Starostwa Powiatowego w Kaliszu lub na pocztę mailową Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .  Najlepsze prace uczestników konkursu zostaną umieszczone w albumie pn. „Tajemnice  przyrody Wielkopolski”, a także zostanie zorganizowana wystawa 40 zdjęć wielkoformatowych m.in. na terenie Starostwa Powiatowego w Kaliszu.

 

 

Do pobrania:

Regulamin konkursu

Oświadczenie do konkursu

Oświadczenie dla osób niepełnoletnich

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to: Czytaj więcej....

Akceptuję cookies na tej stronie.